CZEN
top button

Návod

Český Anděl

1. Jak tento portál funguje
2. Služby portálu a popis
3. Online prodej Vašeho zboží a slevových voucherů.
4. Reklama na portále
5. Registrace
6. Administrace profilu
7. Ceník služeb
8. Platby a platební způsoby na portále
9. Kontakt na provozovatele
10. Inzerce ZDARMA

 

 


Jak to funguje

Jak tento portál funguje?

Vážení obchodní přátelé, nejprve nám dovolte Vás přivítat na portále www.cesky-andel.cz, a děkujeme za Váš zájem dozvědět se více o našich službách.

Tento portál je uživatelsky jednoduchá automatizovaná online obchodní a marketingová platforma, která slouží registrovaným žadatelům k maximální propagaci svého nadačního či sponzorského projektu  včetně případné aktuální nabídky zboží, událostí, článků a také případných poptávek. Díky velkému množství informací o registrovaném žadateli a jeho aktuálním projektu, získá běžný uživatel kvalitní informace, na jejichž základě se může rozhodnout k darování příspěvku či sponzorskému daru.

Dále také poskytujeme inkasní služby pro všechny uživatele včetně mnoha dalších online obchodních a marketingových služeb.


Služby portálu a jejich popis

DárcePoptávkyNadační projektyProduktyČlánkyUdálosti

 


Katalog dárců

Katalog dárců a aponzorů nejen z Vašeho okolí. Tento katalogg slouží jako poděkování našim dárcům a sponzorům, kteří se zapojily do projektu český anděl a získali certifikát dárce "Český Anděl".
Hledáte sponzora? Registrujte se a vytvořte si vlastní nadační či sponzorský projekt.

Poptávky

Služba Poptávky nabízí zadání poptávky pomoci ZDARMA pro všechny. Hledáte pomoc a nevíte koho oslovit? Prohlédněte si záložku dárců, nebo si rovnou zadejte vlastní poptávku, kterou oslovíte stovky dárců a sponzorů v poptávané kategorii v jeden okamžik. 

Katalog produktů

Výrobky a zboží našich žadatelů, naleznete v produktech na portále ČESKÝ-Anděl.cz. Katalog zboží a produktů je na portále členěný dle kategorií. Hledáte produkty přímo od dodavatele? Prohlédněte si záložku produkty v horním menu a vyberte si zboží z katalogu, které si můžete případně rovnou objednat a zakoupit.

Katalog nadačních a sponzorských projektů

Katalog nadačních a sponzorských projektů je na portále členěný dle kategorií. Hledáte žadatele se zajímavým projektem ve Vašem okolí? Prohlédněte si záložku nadační projekty v horním menu a vyberte si nadační projekt z katalogu, kde můžete také rovnou přispět a zaslat finanční dar online.

Události

V záložce události se na portále dozvíte, co se aktuálně děje, kde se můžete pobavit, případně výhodně nakoupit, nebo něco zajímavého dozvědět. Nevíte co podniknout ve volném čase? Prohlédněte si záložku události v horním menu a prohlédněte si aktuální události členěny dle kategorií.

Články a novinky

Novinky a informace o firmách a jejich aktuálním dění. Chcete propagovat Váš nový projekt, který zatím nikdo nezná? Vytvořte si vlastní článek. Chcete se dozvědět něco nového ze světa businessu?Prohlédněte si záložku články v horním menu, kde naleznete aktuální články a informace podle toho co Vás zajímá. Články jsou přehledně členěny dle kategorií.

Mailing

Oslovte jednoduše své okolí rozesláním newsletteru s Vaší aktuální nabídkou. Nabízíme jednoduché prostředí, kde si Premium uživatelé mohou posílat své reklamní emaily.

Reklama

Reklamní bannery na portále, propagace loga včetně profilu, topování a mnoho dalších reklamních služeb. Oslovte jednoduše své okolí rozesláním newsletteru s Vaší aktuální nabídkou. Nabízíme jednoduché prostředí, kde si Premium uživatelé mohou posílat své reklamní emaily.

 


Online prodej Vašeho zboží

Každý registrovaný žadatel má možnost prodávat své zboží a propagovat svůj nadační projekt prostřednictvím portálu. Jednotlivé produkty a projekty jednoduše přidáváte a spravujete ve svém profilu.

Platby za zboží: Veškeré platby za zboží a slevové vouchery inkasuje přímo prodávající.

Všechny objednávky Vám chodí na email a naleznete je také ve svém profilu. Každou objednávku, kterou chcete realizovat musíte akceptovat. Akceptací objednávky zároveň potvrdíte objednateli, že máte zboží skladem a případně si také můžete domluvit individuální prodejní cenu zboží.

 


Reklama na portále

Využívejte aktivně online obchodní nástroje a propagujte svoji aktuální nabídku na internetu za účelem zvýšení povědomí o Vaší firmě

Příliv nových zákazníků a zvýšení objemu prodeje máte ve svých rukou pomocí reklamních kampaní na portále.

Zobrazení a propagace Vašeho LOGA v záhlaví portálu včetně prolinku do Vašeho obchodního profilu (POPLATEK 400 CZK). 
Zobrazení reklamních bannerů na úvodní stránce obchodního portálu včetně prolinku do Vašeho obchodního profilu (POPLATEK dle pozice banneru od 2000 CZK).
Topování Vašeho profilu včetně aktuální nabídky - první pozice na úvodní stránce obchodního portálu včetně první pozice Vaší aktuální nabídky produktů, voucherů atd (POPLATEK jednorázově 1000 CZK).
Rozesílání reklamních emailů - Pro PREMIUM uživatele zdarma přístupný online mailing, kde si můžete vytvořit a rozesílat své reklamní kampaně na 3000 emailů které získáte v rámci PREMIUM balíčku. (Můžete si také libovolně dokupovat množství emailů JIŽ OD 4900 CZK / 5000 emailů) .


Registrace

Máte zajímavý obchodní či nadační projekt, nebo potřebujete pomoci? Registrací získáte obchodní nástroje k uveřejnění Vašeho aktuálního projektu za účelem získání nových dárců a sponzorů a také maximální propagace Vašeho projektu.. 
ŘAZENÍ PROJEKTŮ NA PORTÁLE JE DLE ZVOLENÉHO BALÍČKU SLUŽEB, PREMIUM UŽIVATELÉ JSOU VYOBRAZENI NEJDŘÍVE. 

Během registrace si zvolíte druh registračního balíčku, podle služeb, které preferujete. Po vyplnění a odeslání registračního formuláře, budete vyzváni k zaplacení registračního balíčku a po jeho zaplacení Vám přijde potvrzení aktivace profilu na  emailovou adresu, včetně dokladu za platbu.

MEZINÁRODNÍ PROFIL NA PORTÁLE - Dejte vědět světu, že Vaše firma existuje
PROPAGACE VAŠÍ NABÍDKY ZBOŽÍ A SLUŽEB - Propagujte Vaše jednotlivé produkty a služby, 
ONLINE PRODEJ VAŠEHO ZBOŽÍ  – Prodávejte zboží online,
PROPAGACE VAŠEHO PROJEKTU - Propagujte Váš projekt a získejte sponzory,
PŘÍSTUP DO POPTÁVEK - Nabídněte své služby a produkty poptávajícím,
PROPAGACE ČLÁNKŮ - Informujte o své společnosti, zboží a službách vydáváním PR článků,
PROPAGACE UDÁLOSTÍ – Informujte a pozvěte uživatele na Vámi pořádané události,
ROČNÍ MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT – Certifikát na zeď do Vaší kanceláře,  
REKLAMNÍ KAMPANĚ – Propagace loga, reklamní bannery, reklamních emaily, topování profilu a další


Balíček START - Registrace zdarma

Pro uživatele v životní tísni, jsme připravili balíček START, který je ZDARMA. Jestliže je vyhlášena akce a žadatel si zvolí tento balíček, získá firemní zápis ZDARMA také. Může si tak vyzkoušet administraci profilu a propagovat ZDARMA svůj nadační projekt. Registrovaný žadatel s tímto balíčkem START nemá přístup do poptávek a nemůže také propagovat produkty, služby, události, nabídky práce a nemůže také vydávat články.

Nabízíme Vám efektivní jednoduchý online prodejní nástroj, kdy veškeré Vaše projekty a produkty zadané do systému budou automaticky propagovány na Googlu, a také si Vaše produkty může kdokoliv zakoupit či přispěv online na projekt tzv 24/7. Hledejte sponzory, prodávejte a propagujte s námi. Poplatek za zprostředkování je 10-30%. Objednávky k ověření jsou automaticky zasílány na Váš email.

Český Anděl nabízejí kompletní sortiment online obchodních nástrojů v jednom.  Získáte efektivní nástroje k propagaci Vaší aktuální obchodní nabídky, oslovení potencionálních sponzorů formou reklamních kampaní a online prodeje Vašeho zboží.

Zařaďte svůj projekt mezi projekty nadačního fondu, registrací si vytvoříte mezinárodní obchodní profil a propagací Vašeho aktuálního projektu zvýšíte povědomí o své činnosti.

Chcete mít přístup k aktuálním poptávkám na trhu za nejnižší ceny v ČR ale také v rámci celé EU? Potřebujete disponovat efektivními nástroji k uveřejňování a prodeje Vaší aktuální nabídky zboží, služeb, slevových voucherů, událostí atd.? Chcete nejlevněji masově propagovat svoji firmu s užitím online reklamní kampaní? Mějte všechny tyto nástroje dostupné 24/7 ve svém profilu.....

Tak neváhejte a registrujte svoji firmu


Administrace profilu

 

Na základě Vaší registrace a Vašich přihlašovacích údajů Vám bude vytvořen online obchodní profil společnosti, do kterého můžete kdykoliv po přihlášení vstupovat a editovat obsah.

Upozornění: Veškerý obsah uveřejněný podnikatelem není nijak ze strany provozovatele korekturován, je tedy potřeba dbáti zvýšené opatrnosti a vyhnout se chybám v textu či překlepům. Dbejte prosím na aktuálnost informací a Vaší stávající nabídky.

Ve svém profilu můžete libovolně užívat všechny služby portálu dle Vašeho zvoleného registračního balíčku včetně reklamních kampaní, které jsou placeny jednorázově při využití. 


Ceník registrace a služeb

Roční balíčky služeb:

START roční balíček pro soukromé inzerenty ZDARMA
BASIC základní roční balíček služeb bez přístupu do poptávek 990,- CZK
STANDARD běžný roční balíček služeb s přístupem do poptávek 4990,- CZK
PREMIUM doporučený roční balíček všech služeb včetně premium pozicí na portále  9990,- CZK

Ostatní reklamní služby portálu:

Zobrazení loga v reklamní liště jednorázově 400,- CZK
Topování profilu a aktuální nabídky jednorázově 1000,- CZK
Zvýraznění produktu a projektu jednorázově 400,- CZK
Zobrazení Vaše reklamní banneru na 7 dní od 2000,- CZK 


Platební způsoby na portále

Platební způsoby, které přijímáme za objednané obchodní služby portálu a registrační balíčky na portále: 

Paypal  Bankovní převodVložení na účet

Platby za nakoupené zboží a slevové vouchery platíte přímo prodávajícím dle jejich definovaných a akceptovaných platebních metod.


Kontakt na administrátora

Kontaktovat provozovatele portálu se svým dotazem můžete několika způsoby.
Přednostně 
kontaktovat provozovatele portálu může každý registrovaný podnikatel kdykoliv odesláním autorizovaného požadavku ze svého profilu. 
Dále také můžete využít kontaktní formulář v záložce kontakty, nebo můžete využít online chat na stránkách portálu.

Veškerá komunikace probíhá elektronickou formou z důvodu snadného uchování dat.

Děkujeme a těšíme se na naši spolupráci

Jak to funguje ?

Zajímají Vás naše služby? Vyplňte email a obdržíte návod ve formátu pdf.

czechb2c last view
NThjYj